PLOEGEN

seizoen 2020-2021 : Eerste elftal en beloften
SPORTIEVE STAF

 BEL

 CRO

  STRAETMAN 

  Jan

  22-11-1987

  trainer 1

  VERHULST 

  Bart

  09-07-1976

  trainer 2

  DE CLERCQ 

  Marc

  16-10-1957

  keepertrainer

  DE VLIEGER

  Nico

  27-08-1987

  trainer beloften A

  MOUCHEUX

  Nathanaël Ange

  Asse-Zellik

  20-09-1994

  verdediger

  VANDENBOSSCHE

  Fabio

  Eendracht Aalst

  19-11-1998

  doelman

​​

DEFENDERS

  PIRO

  Nick

  Jong Lede

  02-08-2000

  doelman

  MOYSON

  Sebastien

  Mazenzele-Opwijk

  31-08-1992

  verdediger

  FOLEY

  Sarkodie

  E.Moortsele

  12-01-1995

  verdediger

  NAHOUNOU

  Ange

  Walhain

  11-11-1997

  verdediger

  MAPALA BONGOLE

  Aristoteles

  US Feulen Luxemburg

  04-02-1989

  verdediger

  EHAWA  NGANDA

  Billy

  RFC De Gilly

  01-01-1996

  verdediger

  VAN DROOGENBROECK

  Dean

  KVC Wingene

  20-01-2000

  middenvelder

  MORAKA

  Godwill

  Sparta Petegem

  08-10-1988

  middenvelder

  KOHO

  Arsene

  RFC Antwerp

  12-02-1990

  middenvelder

MIDFIELDERS

  ASSANTE

  Eddy Murphy

  KAV Dendermonde

  29-10-1998

  middenvelder

  LABIAD

  Malik

  TK Meldert

  01-05-1987

  middenvelder

FORWARDS

  DAHI

  Djedje

  SVE Bazel

  20-12-1990

  aanvaller

  NKULU AMISI

  Patient

  VC Bertem-Leefdaal

  109-10-1993

  aanvaller

  MACHARIS

  Christophe

  Kruibeke

  26-06-1990

  aanvaller

  BONSU

  Jeffred

  KFC Sint-Job

  04-07-1996

  aanvaller

  DRIOUCH

  Rami

  Voorde-Appelterre

  07-06-1997

  aanvaller

BELOFTEN

  WEYERS

  Giliam

  GEORGIEV

  Milen

  ALIEV

  Kyazim

  MIHAYLOV

  Lyuben

  ANGELOV

  Mustafa

  LOLENGI

  Mungoto Libeya

  ATMANI

  Yacin

  OPPONG

  Eugene

  AL-KHALO

  Arven

  VAN DUYSEN

  Andy

  COLE

  Bright

  MERTENS

  Jelle

  AL-KHALO

  Rivan

  AMPOFO

  Kingsley

  ASENOV

  Beyhan

  AWUHA

  Sylvester

  ASAMOAH

  Jerry-John

  MECHOV

  Sedat

  SYLLA

  Mohamed Kaluba

  METODIEV

  Milen

  MERTENS

  Jelle

  ILIEV

  Georgie

Nieuwkomers A-kern en beloften A seizoen 2020-2021

NAHOUNOU

MAPALA BONGOLE

EHAWA NGANDA ADRIANHO

FOLEY

MOUCHEUX

MOYSON

MORAKA

KOHO

VAN DROOGENBROECK

PIRO

VANDENBOSSCHE 

BONSU

DAHI

NKULU AMISI

DRIOUCH

MACHARIS

AMPOFO

ALIEV

ASAMOAH

ATMANI

AWUAH

COLE

LOLENGI

MERTENS

METODIEV

OPPONG 

LABIAD

Ange

Aristoteles

Billy

Sarkodie

Nathanaël Ange

Sebastien

Godwill

Arsene

Dean

Nick

Fabio

Jeffred

Djedje

Patient

Rami

Christophe

Kingsley

Kyazim

Jerry-John

Yacin

Sylvester

Bright

Mungoto Libeya

Jelle

Milen

Eugene

Malik

Walhain

US Feulen Luxemburg

RFC DE Gilly

Eendracht Moortsele

Asse-Zellik

Eendr.Mazenzele-Opwijk

K.F.C. Sparta Petegem

RFC Antwerp

K.V.C. Wingene

Jong Lede

Eendracht Aalst

K. Sint-job F.C.

S.V. Eendracht Bazel

V.C.Bertem-Leefdaal

Voorde-Appelterre

Kruibeke

F.C. Rangers-merelbeke

K.S.C. Lokeren

V.C. Zwijnaarde

Oranje Blauw Lebbeke

F.C. Kruis Winkel

KFC Eendr. Belzele Evergem

1ste aansluiting

F.C. Mere

De Jeugd K.S.K.Lovendegem

K.S.K. Zingem

TK Meldert

3e amateur
divisie 2 (3e amateur)
1e prov. Henegouwen
3e prov.
2e prov.
4e prov.
2e amateur
beloften
3e amateur
3e amateur
2e amateur
2e prov.
2e prov.
1e prov.
1e prov.
1e prov.
4e prov.
1e klasse
3e prov.
4e prov.
3e prov.
2e prov.

 

3e prov.
2e prov.
3e prov.

2e prov.

Ros Beiaardstadion - Bakkerstraat 47 te 9200 Dendermonde

© 2018 by Patrick De Kinder - webmaster www.kavd.be                                                        contact us

GDPR

volg ons

Trainingscomplex - Oud Kerkhofstraat te 9200 Dendermonde