Ros Beiaardstadion - Bakkerstraat 47 te 9200 Dendermonde

© 2018 by Patrick De Kinder - webmaster www.kavd.be                                                        contact us

GDPR

volg ons

Trainingscomplex - Oud Kerkhofstraat te 9200 Dendermonde

RAAD VAN BESTUUR

Voorzitter
Dany Dewaelhens
Ondervoorzitter
 
0475 43 91 02                           
cosmo-afbraakwerken@skynet.be
Kris Verberckmoes
Secretaris
 
0478 55 08 90
kris.verberckmoes@telenet.be
Jan Tas
Erevoorzitter
 
0472 57 17 77
jan.tas53@gmail.com
Patrick Arbyn
Penningmeester
 
0499 86 68 75
patrick.arbyn@telenet.be

DAGELIJKS BESTUUR

Patrick Arbyn
Penningmeester
Patrick De Kinder
Communicatie-marketing
 
0495 81 40 95                           
patrick.dekinder@telenet.be
Kris Verberckmoes
Secretaris
 
0478 55 08 90
kris.verberckmoes@telenet.be
Danny Van Damme
Infrastructuur
Arnold Bouchez
Catering
 
0477 47 36 11                                   
bouchez.a@telenet.be 
Iris Penninger
Ger.correspondent
 
0497 64 60 74                           
iris.penninger@hotmail.com
Peter Eliano
Sportief manager
 
0497 04 70 57                                   
peteliano@gmail.com 
Dany Van Ranst
Adviseur sportief-financ.
 
0475 74 78 98                                 
dany.vanranst@hotmail.com
Jan Van Damme
Adviseur organisatie
 
0476 32 41 01                          
jan_van_damme@telenet.be