WEDSTRIJDEN

 
voorbereidingsprogramma & competitiekalender



voorbereidingsprogramma

 

zondag 25/07/21 - 16.00u  : KFCMZ TOLLEMBEEK - KAVD (voorronde Beker van België)   0-3   ploegopstelling

zondag 01/08/21 : KSCE MARIAKERKE  - KAVD (Beker van België - ronde 1)   2-1  ploegopstelling

woensdag 04/08/21 : KAVD beloften - SK Oudegem beloften  9-0

zaterdag 07/08/21 - 16.00u  : KAVD - KV Mechelen beloften  0-2   ploegopstelling

zaterdag 14/08/21 : Ros Beiaard Beker (Juventus Schoonaarde)

zondag 15/08/21 - 16.00u : SVS Sottegem B - KAVD  (Hofman Sport Cup - ronde 2)   1-5  ploegopstelling

woensdag 18/08/21 - 20.00u : FC Lebbeke - KAVD  (oefenpartij)   2-0  ploegopstelling

zaterdag 21/08/21 - 19.30u : KAVD - Vrasene  (oefenpartij)   AFGELAST / FORFAIT DOOR VRASENE

zondag 22/08/21 -  16.00u : KAVD - FC Destelbergen  (Hofman Sport Cup - ronde 3)  1-2  ploegopstelling

dinsdag 24/08/21 - 19.30u : KAVD beloften - Racing Mechelen beloften  (oefenpartij)   4-3   ploegopstelling

zondag 29/08/21 - 16.00u : KFCH Sinaai - KAVD  (oefenpartij)   1-1   ploegopstelling

                                                               competitiekalender

01.   05/09/2021 - 15:00 u   :  KSK Grembergen - KAV Dendermonde  1-0    
02.    12/09/2021 - 15:00 u  :  KAV Dendermonde - SK Berlare  0-0  FOOTLUNCH 
03.    19/09/2021 -  15:00 u :  FCSJ Sleidinge - KAV Dendermonde  3-1   
04.    26/09/2021  - 15:00 u :  KAV Dendermonde - Eendr.Elene-Grotenberge  1-2  FOOTLUNCH
05.    02/10/2021  -  19:30 u :  KVE Aalter - KAV Dendermonde  2-0  
06.    10/10/2021  -  15:00 u :  KAV Dendermonde - SK Denderhoutem  1-3    FOOTLUNCH 
07.    17/10/2021  -  15:00 u :   KFCHO Kalken - KAV Dendermonde  6-0  
08.    24/10/2021  -  15:00 u :  KAV Dendermonde - KSCE Mariakerke  1-6  
09.    31/10/2021  -  15:00 u :  KAV Dendermonde - SKL Doorslaar   2-2 
10.    07/11/2021  -   14:30 u :  KVE Drongen - KAV Dendermonde  1-0    
11.    21/11/2021   -   15:00 u :  KFC Eendracht Zele -  KAV Dendermonde   3-0 
12.    28/11/2021   -  14:30 u :  KAV Dendermonde - KVVV Ardennen   3-4 
13.    05/12/2021  -  16:00 u :   SK Munkzwalm - KAV Dendermonde    
14.    12/12/2021   -  14:30 u :   KAV Dendermonde - FCSM Latem    
15.    19/12/2021   -  14:30 u :   KAV Dendermonde - KSK Grembergen    FOOTLUNCH 
16.    15/01/2022  -  19:30 u :   SK Berlare - KAV Dendermonde    
17.    23/01/2022  -  15:00 u :   KAV Dendermonde - FCSJ Sleidinge    
18.    30/01/2022  -  15:00 u :  Eendr.Elene-Grotenberge - KAV Dendermonde    
19.    06/02/2022  - 15:00 u :   KAV Dendermonde - KVE Aalter    
20.    13/02/2022  -  15:00 u :   SK Denderhoutem - KAV Dendermonde    
21.   20/02/2022   -  15:00 u :   KAV Dendermonde - KFCHO Kalken    FOOTLUNCH 
22.    06/03/2022 -  15:00 u :   KSCE Mariakerke - KAV Dendermonde    
23.    13/03/2022  -  15:00 u :   SKL Doorslaar -  KAV Dendermonde    
24.    20/03/2022  - 15:00 u :   KAV Dendermonde - KVE Drongen    
25.    03/04/2022  - 15:00 u :   KAV Dendermonde - KFC Eendracht Zele    FOOTLUNCH 
26.    10/04/2022  - 15:00 u :   KVVV Ardennen - KAV Dendermonde    
27.    24/04/2022  - 15:00 u :   KAV Dendermonde - SK Munkzwalm    
28.    01/05/2022  - 15:00 u :   FCSM Latem -  KAV Dendermonde    




 
Adressen teams eerste provinciale
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
FC SJ Sleidinge logo.png
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi

K.F.C. EENDR. ZELE

Elststraat 41

9240 Zele

052/25 86 70

K.V. EENDRACHT AALTER

Lindestraat 19

9880 Aalter

09/374 31 30

EX.MARIAKERKE

Polderkenslaan 31

9030  Mariakerke

FC SINT-JORIS SLEIDINGE

Herritakkerlaan 34

9940 Sleidinge

09/357 48 06

 

K.F.C. HOGER OP KALKEN

Kouterstraat 

9270 Kalken

09/367 81 92

SK Grembergen.jpg
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
SK Berlare-page-001.jpg

SK GREMBERGEN

Kleemputstraat 20

9200 Dendermonde

052/21 02 98

K.V.V. VLAAMSE ARDENNEN

Hollebeekstaat 1

9680 Etikhove

055/30 05 85

JONG ZULTE

Kastanjelaan 75

9870 Zulte

SK DENDERHOUTEM

Dwarsstraat 69 
9450 Denderhoutem

S.K. BERLARE

Bosstraat 91

9290 Berlare

052/42 46 39

KVE Drongen logo.png
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
Wedstrijdschildjes 2019-2020 APART websi
SK Munkzwalm logo.png
Doorslaar logo.png

KVE DRONGEN

Sint-Gerolfstraat 1

9031 Gent

09/227 26 86

EENDR.ELENE GROTENBERGE

Gentsesteenweg 119

9620 Grotenberge

09/360 72 35

FC LATEM

Hoge Heirweg 58

9830 Sint-Martens-Latem

SK MUNKZWALM

Rekegemstraat 19

9630 Munkzwalm

0495/78 53 74

KSK DOORSLAAR

Schraagveld

9160 Lokeren

09/361 37 09